Deneyimli Ellerde Modern Kapalı Ameliyatlar, Daha Az Risk Çok Daha Yüksek Tedavi Başarısı İmkanı Veriyor

Deneyimli Ellerde Modern Kapalı Ameliyatlar, Daha Az Risk Çok Daha Yüksek Tedavi Başarısı İmkanı Veriyor

Ürolojik hastalıkların cerrahi tedavisinde, modern görüntüleme teknikleriyle desteklenen modern kapalı yöntem ameliyatlar, deneyimli ellerde, en az riskle ve yüksek başarıyla tedavi imkanı veriyor. 
İyi huylu prostat büyümesinde  HOLEP (Holmium Lazer ile Prostatın Enükleasyonu) ve BİPOLEP (Plasmakinetik ile Prostatın Enükleasyonu) yöntemleriyle tamamen çıkarılabilmektedir. 
Robotik cerrahi ile prostat kanserlerinin, böbrek kanserlerinin ve idrar kanalı darlıklarının başarılı cerrahi işlemleri yapılabilmektedir. 
Lazer teknolojileriyle idrar kanalından hedef bölgeye ulaşılarak, böbrek ve idrar kanalı taşları alınabilmektedir. 
Deneyimli ellerde, modern tıp teknolojilerini kullanarak yapılan kapalı ameliyat yöntemleri ve birkaç tekniğin bir arada kullanıldığı cerrahi işlemlerde, hedef bölgeye ulaşılırken çevresindeki dokulara dokunulmaz. Çok daha küçük bir alanda, çok daha hızlı bir cerrahi işlem yapılır. Böylece kanama, doku travması riski ve işlem sonrası ağrı azalmaktadır. İşlem bittikten sonra açık ameliyatlara göre hastanede kalış süresi kısalmakta, daha hızlı iyileşme gerçekleşmekte ve gündelik yaşantıya çok daha çabuk dönülebilmektedir.  Hastalar 1 gün gibi kısa bir sürede ayağa kalkabilir hale gelmektedir. 
Deneyimli ellerde, endoskopik cerrahinin komplikasyonları çok nadirdir. Bu modern ameliyatlar, bir ekip ve teknoloji işidir. Yeterli donanım, deneyimli bir ekip, zorlu ameliyatları yüksek başarı oranıyla, en az risk ile gerçekleştirir.  
Siz sağlıklı olun yeter.

Bu Habere Yorum Yap

 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen