Sizden Gelenler

115 Yorum

OP.DR.FATİH ARSLAN

Fatih Bey alanında uzman, titiz işini severek yapan, hastalarına karşı ilgili ve saygılı bir hekim. Muayene ve tedavi sonrası sorularıma sabırla cevap verip endişelerimi giderdiği için teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla gidip güvenebileceğiniz bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Fatih hocamla eşimin bademcik ameliyatı sebebi ile tanıştık. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrasında ilgi alaka bilgilendirme ve güleryüzü mükemmel. Tüm hastalara tavsiye ediyorum.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Fatih bey alanında kesinlikle uzman, oldukça dürüst, titiz, işini severek yapan, hastalarına karşı saygılı bir hekim. Detaylı muayene süreci ile beraber doğru tanıyı koyup kaygılarımı giderdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktordur kendisi, herkese tavsiye ediyorum.

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Kendisi hamileliğimin 10-32. Haftaları arası beni takip etti. Gerçekten tanıdığım en sabırlı, güleryüzlü, bilgili ve tecrübeli doktorlardan biri kendisi. Her sorumuza sabırla ikna edici cevaplar verdi. Başka bir şehre taşınmak durumunda kaldığımız için kendisiyle devam edemedik malesef.

UZM.DR.RAMAZAN CİVELEK

Sayın dr güler yüzlü konuşması sorulan sorulara sabır ve ilgi ile cevaplaması çok güzeldi teşekkürler.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Sayın hocamizin ilgi ve samimi yaklaşımlarindam sorduğumuz sorulara sabırla cevaplamasindan dolayı sonsuz teşekkürler. Hastahaneniz için çok güzel bir değer olduğu düşüncesindeyim

PROF.DR.ÜMİT HIDIR ULAŞ

Bugün sayın hocamıza gittik çok alakali insanı rahatlatan ilgisi ile karşilaştik sorduğumuz sorulari sabir ve güler yüzlü yaklaşımı ime cevapladı.Mr sonrası ücretteki farkı telf.gorusmesi yaparak iade ettirdi.Samimi ilgili davranışı için çok teşekkürler.

PROF.DR.ÜMİT HIDIR ULAŞ

Bugun degerli hocamiza muayene oldum.Oncelikle hem beni cok iyi dinledigi ve testlerimin tumunu dikkatli bir sekilde degerlendirdigi icin cok tesekkur ediyorum.Sikayetim dilde uyusma ve karincalanma idi beyin kaynakli bir durum olmadigina kanaat getirerek olasi ihtimallerin hepsini tek tek degerlendirdi .Gonul rahatligi ile hastaneden ayrildim.Allah razi olsun

DR.MEHMET DEMİREL

acil serviste gösterdiği yakın ilgi ve bilgili davranışa teşekkürlerimi iletirim

OP.DR.FATİH ARSLAN

Dr Fatih Arslan a burun tıkanıklığı nedeniyle başvurdum. Muayene sonucu ameliyat olmamın faydalı olacağını söyledi. Daha sonra son derece başarılı bir burun ameliyatı geçirdim. Doktorumun hem ameliyat öncesi hem sonrası bilgilendirme ilgi ve yaklaşımından son derece memnun kaldım. Şu an için nefes alma sorunum hiç yok. Kendisine minnettarım Allahtan başarılarının devamını dilerim.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen