Korona Virüsü Enfeksiyonunda 3 Basamakta Güvenilir Sonuç Alın

Şüpheniz Kalmasın

İçiniz Rahat Etsin

 

Acaba Covid-19 belirtilerini mi yaşıyorsunuz? Şu an vücudunuzda Covid-19 enfeksiyonu var mı? 

PCR testi, geçirmekte olduğunuz covid-19'u güvenilir şekilde tespit eder. Gerekli durumlarda ise tomografi incelemesi ile tamamlayıcı tanı konur. Çünkü korona virüsü enfeksiyonunda hastaların yaklaşık %20’sinde akciğer tutulumu olmaktadır.

Acaba Covid-19’u hafif belirtilerle veya hastalığın hiçbir belirtisiyle karşılaşmadan geçirmiş ve bağışıklık kazanmış olabilir misiniz?

İnsan vücudu birçok enfeksiyona karşı, kendi savunması yapmak için antikor oluşturur. Bu antikorlar immunoglobulinler adı verilen proteinlerdir. Antikor testleriyle enfeksiyonlara yanıt olarak oluşturulan immunglobulinlerin IgG, IgA, IgM analizleri yapılabilmektedir.

IgG antikorlarının pozitif saptanması, COVID-19 enfeksiyonuna maruz kalınmış olduğunu gösterir. IgG antikorunun pozitif seviyelere ulaşması genellikle bulgular başladıktan en az 10 gün sonra gerçekleşir. IgG antikoru pozitif olarak saptanması, Covid-19 enfeksiyona karşı kişinin bağışıklık sisteminin yanıt verdiğinin gösterir. Hastanemizde PCR testi ile Covid-19 enfeksiyonu tespit edilmekte; gerekli durumlarda tomografi incelemesi uzman hekimlerimiz tarafından tamamlayıcı tanı konulmakta ve ECLIA total antikora bakılmakta ve yüksek güvenlikli olarak sonuç alınmaktadır.

Testler, kare kodludur ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Korona virüsü tanı işlemleri, 7/24 hastanemizde hizmetinizdedir.

Kurumlar ve işletmeler için profesyonel ekibimiz tarafından yerinde PCR testi hizmeti verilmektedir. 

Bireyler için hem hastanemizde hem de yerinde PCR testi hizmeti verilmektedir. 

Siz sağlıklı olun yeter.

Bu Habere Yorum Yap

 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen