Acil Servis

Acil Servis

Acil Servis

Ani gelişen, kişinin yaşamını ya da yaşam bütünlüğünü tehdit eden süreç, “acil sağlık durumu” olarak tanımlanmaktadır. Bu durumdaki hastalara, akut gelişen hastalık ya da yaralanmalar için acil servislerde müdahale edilmektedir.Hastalara ilk müdahalenin hızlı ve doğru şekilde yapılması amacıyla Acil Servisimiz, gelişmiş teknik donanımı, destekleyici tıbbi ekipmanları ve tecrübeli doktor kadrosuyla hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Aynı zamanda ambulans ekibi, tam donanımlı araçları ile birlikte hastanenin içinden ve dışından gelebilecek her türlü hasta transfer talebini karşılamak üzere Acil Servis önünde hazır bulunmaktadır.

Acil Servis’e müracaat eden hastalarımız, buradaki ekibimiz tarafından değerlendirilir, gerekli görüldüğü halde zaman kaybetmeden, diğer bölümlerimizden uzman doktorlarımız ve yardımcı personel davet edilerek tanı ve tedavi süreci koordineli ve hızlı bir çalışma sağlanır. Acil Servis mesai saatleri içinde hastanemizdeki mevcut tüm branşlar tarafından desteklenmektedir. Mesai saatleri dışında da gerekli olduğunda uzman doktorlar tarafından desteklenmektedir.

“Hasta odaklı” anlayışımız ile kurduğumuz bu iletişim ağı sayesinde gerekli tüm müdahaleler en hızlı şekilde yapılabilmektedir.

Acil Servisimizin müşahede ve girişim odalarında hastalarımıza; ilk müdahale, tetkik, gözlem ve tedaviler yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Bölüme Yorum Yap

 
 
   
 

 
Çalışma Saatleri
  • P.tesi - Cuma
    08:30 - 17:30
  • Cumartesi
    08:30 - 13:00
  • Pazar
    Acil Servis

Yorum