Bugünlerin geçeceğine inancımız sonsuz; ihtiyacınız olduğunda dilerseniz evinizde; dilerseniz hastanemizde 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti veriyoruz.  

Tam kapanma döneminde evde kalıyoruz. Korona virüsüne karşı kendimizi ve sevdiklerimizi korumak, sağlık çalışanlarının iş yükünü biraz olsun hafifletmek için.

Öte yandan hayat devam ediyor. Yaşlılarımızın,  kronik hastalığı olanlarımızın, bebeklerin, anne adaylarının; aniden ortaya çıkabilen sağlık sorunları için her an-herkesin sağlık hizmetine ihtiyacı olabilir.

Korona virüsü risklerinden uzak kalın ama sağlık hizmetlerinden mahrum kalmayın diye,

hastanemizin uzman hekimleri ve uzman yardımcı sağlık ekibimiz, sağlık ihtiyacının niteliğine göre branş belirlenerek evinize geliyor.

 

Korona virüsü enfeksiyonundan korunmak için evinizde kalmaya özen gösterirken, sağlık hizmetlerinden mahrum kalmayınız. 

Kronik hastalığı bulunan veya evinde sağlık hizmeti almaya ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımız için evde-işyerinde sağlık hizmetleri sunmaya hazırız.

 

15 Profesör, 9 Doçent, 18 uzman, 6 pratisyen hekimimiz ve alanında deneyimli yardımcı sağlık ekibimiz ile

sağlık hizmetlerini evinize-işyerinize getiriyoruz.

 

Eve doktor, eve hemşire, evde tıbbi bakım, evde tahlil ve tetkikler ve evde check-up ihtiyaçlarınız için arayın uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Evde doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri, enjeksiyon, serum, tansiyon kontrolü ve takibi, damar yolu açma, sonda işlemi, beslenme sondası işlemi, dikiş işlemi, dikiş alma, NST; SFT, Şeker Yüklemesi, Boğaz kültürü, kan transfizyonu…

Bireysel korona virüsü enfeksiyonu tanı testi ( PCR testi), bağışıklık testi (Total Antikor Testi) için randevu oluşturabilirsiniz. 

Kurumsal talepleriniz için de arayınız. Sahadaki görevlilerimiz sizi ziyaret edebilirler. 

Eve doktor muayenesi hizmetimiz 08.00-23.00 arasında yapılmaktadır. 

*Çocuk muayenesi için de randevularınızı saat 23.00’e kadar oluşturabilirsiniz. 

Diğer randevularınızı 7/24 oluşturabilirsiniz.

Ambulans hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evinizde sağlıcakla kalın, doktorsuz kalmayın.

 

 

 

Bu Habere Yorum Yap

 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen