Niçin düzenli sağlık kontrolü yaptırmalısınız?

Niçin sağlık kontrolü yaptırmak için hasta olmayı beklememelisiniz?

Çünkü sağlığımız, en kıymetli bireysel hazinemiz. Sağlığımız yerinde ise hayatın diğer güzelliklerinin bir anlamı var. Uzun yıllar ailemizle, sevdiklerimizle sağlıcakla yaşamak çok değerli. Öte yandan yaş, yaşam tarzı, ailenizdeki hastalıklar, stres ve başka sağlık bozucu etkenler…Sağlığımızı etkileyen o kadar çok faktör var ki…

Düzenli sağlık kontrolü yaptırmalıyız çünkü; belirti vermeyen, sinsi ilerleyen kötü hastalıklar, düzenli sağlık kontrolleriyle erkenden teşhis edilebilir. Ayrıca erkenden teşhis edilmediğinde ilerleyen hastalıkların ve kronik hastalıklara bağlı sağlık sorunlarının kontrolünde geç kalınması; tedavisinde zaman kaybedilmesi istenmeyen durumlar ortaya çıkartabilir.

Gelin, genel sağlık durumunuzu değerlendirelim. Birlikte olası sağlık risklerinizi modern ve koruyucu tıbbi yöntemlerle azaltalım. Sonuç değerlendirmelerinize göre sağlıcakla yaşamanız için gerekli tedbirleri alalım. Unutmayınız ki, koruyucu sağlık önlemleri kapsamında hekimlerin önerisiyle yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Taramalarda bir hastalık çıkarsa, etkin tedavi planlamaları ile hastalığınız kontrol altına alınabilir. Çok daha kolay tedavi edilebilir.

Güçlü ve zengin akademik hekim kadrosuyla, 20 yıldır hizmet veren Hastanemizde check-up paketlerimize bir yenisi eklendi: Memleket Check-up Paketi.

Memleket check-up paketi, yüzlerce parametresi, uygun fiyatı, hızlı olması ve esnek muayene seçenekleriyle gurbette yaşayan vatandaşlarımız için geniş kapsamlı ideal bir check-up paketi olarak oluşturuldu. Ailelere özel avantajları bulunan bu check-up paketi tam sizin için…

Memlekete geldiğinizde yapılacak şeyler arasına mutlaka sağlık kontrollerinizi de ekleyin.

Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için bizi arayın. Siz sağlıklı olun yeter.

Bu Habere Yorum Yap

 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen