Niçin düzenli sağlık kontrolü yaptırmalısınız?

Niçin sağlık kontrolü yaptırmak için hasta olmayı beklememelisiniz?

Çünkü sağlığımız, en kıymetli bireysel hazinemiz. Sağlığımız yerinde ise hayatın diğer güzelliklerinin bir anlamı var. Uzun yıllar ailemizle, sevdiklerimizle sağlıcakla yaşamak çok değerli. Öte yandan yaş, yaşam tarzı, ailenizdeki hastalıklar, stres ve başka sağlık bozucu etkenler…Sağlığımızı etkileyen o kadar çok faktör var ki…

Düzenli sağlık kontrolü yaptırmalıyız çünkü; belirti vermeyen, sinsi ilerleyen kötü hastalıklar, düzenli sağlık kontrolleriyle erkenden teşhis edilebilir. Ayrıca erkenden teşhis edilmediğinde ilerleyen hastalıkların ve kronik hastalıklara bağlı sağlık sorunlarının kontrolünde geç kalınması; tedavisinde zaman kaybedilmesi istenmeyen durumlar ortaya çıkartabilir.

Gelin, genel sağlık durumunuzu değerlendirelim. Birlikte olası sağlık risklerinizi modern ve koruyucu tıbbi yöntemlerle azaltalım. Sonuç değerlendirmelerinize göre sağlıcakla yaşamanız için gerekli tedbirleri alalım. Unutmayınız ki, koruyucu sağlık önlemleri kapsamında hekimlerin önerisiyle yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Taramalarda bir hastalık çıkarsa, etkin tedavi planlamaları ile hastalığınız kontrol altına alınabilir. Çok daha kolay tedavi edilebilir.

Güçlü ve zengin akademik hekim kadrosuyla, 20 yıldır hizmet veren Hastanemizde check-up paketlerimize bir yenisi eklendi: Memleket Check-up Paketi.

Memleket check-up paketi, yüzlerce parametresi, uygun fiyatı, hızlı olması ve esnek muayene seçenekleriyle gurbette yaşayan vatandaşlarımız için geniş kapsamlı ideal bir check-up paketi olarak oluşturuldu. Ailelere özel avantajları bulunan bu check-up paketi tam sizin için… Hastanemizde uyguladığımız en geniş kapsamlı check-up paketi...

Memlekete geldiğinizde yapılacak şeyler arasına mutlaka sağlık kontrollerinizi de ekleyin.

Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için 0312 284 08 08 numaralı kurumsal numaramızdan bizi arayın. Siz sağlıklı olun yeter.

Bu Habere Yorum Yap

 
 
   
 

İletişim

 • Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 Çankaya / Ankara

Hastanemize,
Otobüs ve Dolmuş Güzergâhı
Kızılay Güvenpark, Minibüs duraklarından Kızılay-Çukurambar minübüsü ile hastane önünde inerek,
Metro İle Ulaşım Güzergâhı
Kızılay -  Söğütözü Metrosundan, 134 Nolu EGO otobüsü ile 13024 (hastane önünde) nolu durakta inerek,
Aşti Otobüs Terminali Ulaşım Güzergâhı
AŞTİ Terminalden Gölbaşı Minibüsüne ile Konya yolu 100. Yıl Taurus AVM önünde inerek,   
Hızlı Tren Garından Ulaşım Güzergâhı
Ankara Gardan, Kızlay aktarmalı Metro ile Söğütözü durağından 134 nolu EGO otobüsü ile
Havaalanından Ulaşım Güzergâhı
Esenboğa Havalimanından BelkoAir otobüsleri ile Kızılay üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
 

 

Hizmet Saatlerimiz

 • Pazartesi-Cuma:
  08:30 - 17:30 
 • Cumartesi:
  08:30 - 13:00
 • Acil Servis:
  7/24
 • Yatan Hasta Servisi:
  7/24

logo_beyaz

Özel Hastane Ankara Özel 100.Yıl Hastanesi