Doktorlarımız

TUNAY

Prof. Dr. Servet TUNAY

Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Servet TUNAY

Yorumlar

HALDUN AŞÇIKOCA
04.04.2022

Prof.Dr. Servet TÜNAY

Sayın Servet Tunay'ın annem Gülsen Aşçıkoca'nın -yaşı ve rahatsızlığının komplikasyonu nedeniyle- ağır ve riskli operasyonunu (kalça kemiği protezi) başarıyla gerçekleştirirken gösterdiği mesleki yetkinlik, insani bilgelik ve sevecenlik nedeniyle müteşekkiriz.

Selma Macit
09.09.2021

Prof.Dr. Servet TÜNAY

Kızımın bisiklet kazası sonucu büyüme kemiği ve eklem içi kemiği kırıldı, eşimin arkadaşı Osman Bey vesilesi ile hastaneyi belirledik ve Sayın Servet Tunay Hocamızı bulduk. Hocamızın bize babacan yaklaşımı ve bilgi donanımı ile zorlu bir süreci kolaylıkla atlattık. Servet Hocamız ile birlikte Başhekim Erden Hoca ve Özgür Hocanın katılımıyla güç bir ameliyatı çok başarılı geçirdik, hocalarımızın emeğine sağlık. Servet hocam ameliyat sonrası süreçte kızım ile bıkmadan usanmadan her seferinde detaylı bi şekilde durumunu izah etti ve yapması gerekenleri tek tek anlattı. Yaradanın bi mucizesiydi Servet Hoca bizim için, çok şükür güzel bi ameliyat geçirdik ve sonrasında da kolaylıkla atlatacağımıza eminim çünkü hocamız her zaman yanımızda olduğunu bize hissettirdi. Sevgili Hocam Allah sizden razı olsun, hayatınız boyunca güleryüzünüz sizi hiç bırakmasın, sizin ile karşılaştığımız için Allah?a şükürler olsun. 100.Yıl Hastanesi yönetimi ve personeline de samimi içten ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle? Allah tüm hastalara acil şifalar versin.

Filiz Yıldırım
24.08.2021

Prof.Dr. Servet TUNAY

Sayın Hocamız Pr.Dr.Servet TUNAY 17 Ağustos 2021 tarihinde sağ kalça total protez ameliyatımı gerçekleştirmiştir.Hastaneye yatış anından taburcu olduğum dakikaya kadar ilgi ve alakasını bizden esirgemeyen hocama binlerce şükranlarımı sunarım.Yaklaşımlarıyla sağlığın sadece bedenen değil ruhen ve fikren sağlamlık olduğunu gösterdi.Atatürk?ümüzün dediği ??Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz ??vecizesi hocamızda vücut bulmuş halidir.Ne kadar teşekkür etsek azdır hocam.Herşey için çok çok teşekkürler.

Hüseyin TAŞKIN
14.08.2021

Prof.Dr. Servet TUNAY

Komutanım dan Allah razı olsun alanında mükemmel ilgili alakalı kibar çocuğumla ilgilendi ve gerekli bütün bilgileri verdi ne kadar teşekkür etsem azdır. Herkeze gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

HASAN ERCAN
09.03.2021

PROF.DR.SERVET TUNAY

Eşimin obezite dahil birçok hastalığı olmasına rağmen verdiği yerinde ve anında kararlar ile çözüm üreten saygıdeğer doktorumuz Profesör Doktor Servet TUNAY,  hayat kalitemizi yükseltti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Zira çok sancılı bir süreç sonrası 2013'de bir diz ameliyatı ile kendisini daha iyi hisseden eşim iki yıldır diğer dizi yüzünden çok sıkıntı yaşıyordu. Pandemi nedeniyle ne kadar  ertelemeye çalışsak da dayanılmaz ağrılarla gene Servet Hocam 'a başvurduk. 24 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirdiği başarılı operasyon ile bize yeniden kaliteli bir yaşam yolunu açtı. Alanında bu kadar başarılı hem de insani yönü bu kadar güçlü bir doktorla karşılaşma şansına ulaştığımız için şükrediyoruz. Her yeni bir gün, bizim için acı yerine umut, mutluluk, sağlık getiriyor artık. Minnettarız size Sayın Hocam!

Mustafa Oktay
01.03.2021

PROF.DR.SERVET TUNAY

Profesör Doktor Servet TUNAY, benim için emekli olmuş olsa da hala KOMUTANIM! Ayrıca alanında BİR numara doktor, iyi insan, doğru adres, gerçek bir şifacı. Kayınvalidemin diz protez ameliyatı sırasında GATA Hastanesinde 2013 yılında kendisini tanıma şansına ulaşmıştık. Hem uzmanlığı hem de  hayata karşı duruşu ile ailemize çok şey kattı. Annemizin sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesini sağladı, bugüne dek operasyonu ile ilgili en küçük bir sıkıntı yaşamadı. Annemiz diğer dizinden de rahatsızlanınca Servet Hocam tabi ki bizim için tek isimdi. 24 Şubat 2021 tarihinde bize sürecin her bir ayrıntısını anlatarak rahatsız olan dizi yüzünden hastaneye bastonla, neredeyse sürünerek giren annemi ameliyat etti. Bir gün sonra annemiz artık ayaktaydı ve dayanılmaz ağrılarından kurtulmuştu. Üstelik Servet Hocam, kendisini sadece ameliyat etmemiş; öncesi ve sonrasında her daim yanında gereğinde bir psikolog, gereğinde bir kardeş, gereğinde de bir kılavuz olmuş tu. Her türlü sorumuzu bıkmadan usanmadan yanıtladı. Bugün annemiz evinde, artık hayata karışacak ve Hocamıza duasını hiç eksik etmeyecek. Tabi ki biz de. Saygıdeğer KOMUTANIM , ailemiz üzerinde çok emeğiniz var. Teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

TÜLAY OKTAY
28.02.2021

PROF.DR.SERVET TUNAY

İnsanları bulundukları kurum için gerekli olan nitelikleriyle değerlendiririz doğal olarak. Bir öğretmenin yetiştirdiği öğrencilere, bir doktorun iyileştirdiği hastaların durumuna bakarız örneğin. Servet Hocam bütün bu ezberlerin dışındadır. Zira kendisi hem harika bir doktor, hem de hastaları için aynı zamanda bir arkadaş, adeta bir psikolog, bir sırdaş ve arkadaştır. Atamızın "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz." sözünün vücut bulmuş halidir Servet TUNAY. Bu nedenle annemin ameliyatı için bulunduğumuz şehri tercih etmedik. Servet Hocam neredeyse biz de oradayız. Annemi 2013 yılında GATA'da diz protez ameliyatı yaptığında tanıma şansına ulaşmıştık hocamızı. 24 Şubat 2021 tarihinde diğer dizi için operasyon yapıldı Hocam tarafından. Annemin onlarca kilosuna ve eşlik eden rahatsızlıklarına rağmen operasyonun  ertesi gün ayağa kalktı. Çünkü ameliyatı başarıyla tamamlayan Hocamız sonrasında da moral ve motivasyonu gene  kendisi verdi. Süreçle ilgili her bir ayrıntıyı bizimle paylaştığı gibi bütün soru ve sorunlarımıza da yorulmadan yanıt oldu. Sevgili Hocam, Allah sizin bizim hayatımıza katmış olduğunuz sağlık ve mutluluğu katbekat size versin. Versin ki daha bir çook insan sayenizde şifa bulsun. Allah sizden razı olsun. Hakkınız ödenmez. 100.Yıl Hastanesi yönetimi ve personeline de hastalarına gösterdikleri ilgi ve güleryüz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla..

Efsun Bilgin
05.10.2020

PROF.DR.SERVET TUNAY

Servet Hocama yoğun kaygı durumuyla gittim.Anksiyetem var ve internet araştırması yaparken kötü sonuçlar çıkıyor.Gittigim andan itibaren nekadar doğru karar verdigimi anladım.Cok sevecen çok ilgili çok zeki ve donanım sahibi.Ben çok zor bir hastayım.Netlik arıyorum.Sadece muayeneyle bile fıtık olmadigini söyledi.Rontgenlede bunu doğruladı.Mra bile gerek duymadı.Rontgende çıkan bulguları büyük bir sabırla anlattı.Sonsuz güven duydum.Cok iyi bir doktor olmasının yanında çok iyi bir insan.Pskoterapist gibi konuştu benimle uzunca rahatlattı.Iyiki tanıdım Servet Hocamı...

Doktorumuzu Değerlendirin