Sizden Gelenler

81 Yorum

Tesadüf tanıdığımız Dr Nail hoca bu zamana kadar nadiren gördüğüm , sabırlı, ilgili ,güler yüzlü doktorlardan biri, 3 hastaneye gittik hiç bir Dr eşimin rahatsızlığına isim bulamadılar, fakat nail hoca ilgi ve alakası ile bizi mest etti ve rahatsızlığını buldu ,çok şükür ?? Rabbim herkese sizin gibi doktorlar karşılaştırsın, herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

DOÇ.DR.MEHMET KAYRAK

MEHMET HOCAM HAKIKATEN ISININ UZMANI INSANI DILIYLE SAMIMIYETIYLE OZGUVENI ILE TEDAVI EDIYOR DESEM YERIDIR OGLUMU GOTURDUM ILGI ALAKASI COK GUZEL ANLATSAK HOCAMI KELIMELER AZ GELIR KISACA TESEKKURLER MEHMET HOCAM ......

PROF.DR.FUAT TOSUN

Tedavi süreci boyunca ilgi alakasindan mütevaziligindan insanligindan son derece memnun kaldim ameliyatimi basariyla gerçeklestirdi. Sayin Fuat Tosun hocama tesekkür eder herkese tavsiye ederim.

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Kadın Dogum Bölümü Doc.Dr.Ugur Keskin tek kelime ile harika.Laporoskopi ile yumurtaliklarim alindi mesleğini bu kadar insanı olarak yapan ,bu kadar naif,anlayışlı,kibar ve gercekten mesleki bilgisi ile yaklaşımı ile güven veren bir doktor ile tanıştığım icin cok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.Keske bütün doktorlar boyle olsa diye dusunuyorum.Ameliyata doktoruma guvenimle rahatca girdim.Bu arada Anestezi doktoruma da burdan tesekkur etmek isterim.Ilac alerjileri olan bir hastayim doktorum bana güven verdi.Ameliyata bu kadar rahat ve bu kadar sıcak , samimi bir ortamda girmek insani gercekten cok rahatlatıyor.Her iki doktoruma da sonsuz tesekkurler iyi ki varsiniz.

DOÇ.DR.NAİL ERSÖZ

Çok tedirgin geldiğim ve ilk kez geldiğim 100.yıl hastanesinde doktor Nail Ersöz sayesinde bütün önyargılarım yok oldu.Kendisi çok kibar çok bilgili aynı zamanda konusunda çok da uzman bir hekim.tedavi sürecimi kendisiyle tamamlayacağım.

DR.ZÜBEYDE DEMİRKIR

DR.Zübeyde Demirkır Doktor Zübeyde Hanımla gelmiş oldugum acil servisiniz aracılıgıyla tanıştım.Kendisi güler yüzlü çok ilgili ve alakalıydı .Benimle yakından ilgilendi.Kendisi güven veren ve karşısındaki insanı rahatlatan bir doktor.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.

PROF.DR.FERHAT ÇATAL

İKİ OĞLUMUNDA KALBİNİ FETHEDEN GÜLERYÜZLÜ, TECRÜBELİ DOKTORUMUZ. GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLECEĞİNİZ VE NE ZAMAN ULAŞMAK İSTESEK ULAŞABİLDİĞİMİZ DOKTORUMUZ..KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. NEREYE GİDELİM DİYE ARAMANIZA HİÇ GEREK YOK . KENDİSİNE VE GÜLERYÜZLÜ EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM YANINDA ÇALIŞAN NAHİF VE KİBAR HEMŞİRESİ VİLDAN HANIMA DA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

DOÇ.DR.MEHMET BİLGEHAN YÜKSEL

Eski 100. yıl hastanesinden eser kalmamış. O kapanmış bitik hastane yönetim değişikliğinden sonra yeniden dizayn edilmiş ve yepyeni bir enerjiyle hayata dönmüş. Bilhassa Hastane Müdürü Ufuk Yekbaşlı Bey'e çok teşekkür ederim. Hastaneye girdiğim ilk andan itibaren ilgisini, yol göstericiligini, personeli senkronize şekilde sevk ve idare becerisiyle sorunlarımı çözme yolundaki görev aşkından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca üroloji bölümünde görevli hastalığımın tedavisi için ilgi ve alâkalarını esirgemeyen Sn. Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel'e, hemşire ve oda temizliğinden sorumlu arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

PROF.DR.FERHAT ÇATAL

Ferhat Beye oğlumu getirdim.Son derece nazik,ilgili ve güven verdi.Neticeyide en kısa sürede aldık.Herşey için ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.

OP.DR.HASAN YILDIRIM

Eşim beş altı senedir kalça rahatsızlığı vardı tavsiye ile Hasan hocamı bulduk Allah razı olsun altı senelik ızdarabı kalça protezi takılmasıyla iki saatte bitti bir haftada yürüdü on beş gün içindede koştu Allah razı olsun herkese tavsiye ederim elleri dert görmesin çok iyi bu işlerin ustası hasan hocam Güvenle teslim olun önce Allah sonra Hasan hocam

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen