Sizden Gelenler

348 Yorum

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocam seanslarımızda ve seans dışı zamanlarda bile benimle çok ilgilendi. Anlatmam gereken bir şey olduğunda hep bir alo uzağımdaydı. Konuşmakta zorlandığım zamanlarda bile beni anlayan ve bazen de tek dinleyen olarak iyileşmeme çok yardımcı oldu. Kesinlikle her şeyi açık açık ve rahatça konuşabileceğiniz biri.

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

14 yaşındaki yeğenimin akademik başarı kaygısı vardı.Odaklanma sorunu dersteki performansını düşürmekte ve stres düzeyini yükseltmekteydi. Uykusuzluk,gerginlik ve depresif bir ruh hali içindeydi.Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Farah hocama terapilere başladık.Çok güzel bir iletişim kurdular ve yeğenimde gözle görülür şekilde değişimler başladı.Derslerdeki başarısı arttı ve uykuları düzene girdi.Terapi süreçlerine aileyi de dahil ederek yeğenime nasıl yaklaşmamız gerektiği hakkında bizi bilgilendirdi ve yeğenimin bizle olan iletişimi de düzeldi.Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Kısa zamanda güzel gelişmelerle istediğimiz sonuca ulaştık.Teşekkür ederiz.

Uzm. Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamdan bireysel danışmanlık desteği aldım.Kısa zamanda sorunlarımın üstesinden gelmeyi,daha özgüvenli olmayı ve olaylarla daha kolay baş edebildiğimi fark ettim. Stres ve kaygı düzeyim düştü.Seanslarımda bazı ödevler verildi ve istediğim zaman telefonlada doktoruma ulaşabildim.İlk seansta bazı klinik testler yapıldı.Bitirirkende son seansta aynı testler yapıldı ve sonuçları karşılaştırdık ve beklediğimden bile başarılı bir süreç geçirdiğimizi testlerlede ortaya koyduk.Farah hocama verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.Herkese kendisini tavsiye ederim.

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Biz kuzenim vasıtasıyla Farah hanımla tanıştık.7 yaşındaki yeğenimin bir takım problemlerini çözmek için kendisinden yardım talep ettik.Kendisi oyun terapisi uygulayarak 4 hafta gibi kısa bir sürede harika ilerleme kaydettik.Bunların yanı sıra gösterdiği ilgi,alaka,sabır aşırı memnun etti.Kendisinden çok ama çok memnun kaldık.Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç düşünmeden kapısını çalabilirsiniz.Buradan ona tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim.

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Beş yaşındaki oğlum için Farah hocamdan destek aldık eski sinir krizleri bitti oyun terapisti yaptı çok memnun kaldık oğlum doktorunu çok sevdi dört gözle gitmeyi bekledi ilgi ve alakası için teşekkür ederiz istediğimiz sonucu aldık.Gonul rahatlığı ile onerebilirim

Dr. Mehmet DEMİREL

Hocam son derece saygın başarılı nezaket dolu bilgi birikimi mükemmel hastası taburcu olana kadar İlgilendi Bi doktor kardeşi olarak böyle sorumluluk sahibi hekimlerimizin hastanenizde olması mükemmel

Uzm.Dr. Ramazan CİVELEK

1 yıldan fazla Razaman hocanın hastasıyım ve çok menunum. İyiki böyle doktorum var herşeyiyle mükkemmel bir hoca. Herkese tavisye derim.

Uzm.Dr. Murat ARSLANTÜRK

İki operasyonumda beni melek gibi uyuttu . Anestezi korkumu yendim . Kendisine çok teşekkür ederim.

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

5 yaşındaki oğlum için Farah hocamdan terapi desteği aldık.Oğlumla oyun terapisi yaptı.Kendisinden çok memnun kaldık.Çok güzel sonuç aldık.İlgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

Doç.Dr. Erden KILIÇ

Diz ameliyatımı yapmıştı başka bir hastanede görevli iken. Diyebilirimki doktor gibi doktordur. Güler yüzlü ilgili ve bilgilidir. Zaten kendisinin hastasına yaklaşımı ve bilgisi sizi hayran bırakmaya yeterde artar. Çok teşekkür ederim tekrar kendisine.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen