Sizden Gelenler

253 Yorum

Prof.Dr. Fuat TOSUN

Keşke daha fazla yıldız olsaydi da verebilseydim hocama işinde o kadar başarılı bir hekim ki burada kelimelerle anlatmakla yetmez. Alanında uzman tatli dili ve teşhis koymada oldukça yetkin ve başarılı. Ayrıca konuşmalarıyla da insanı gayet sakinleştiriyor hastalık hakkında moral motive edici bir üslubu var herkese şiddetle tavsiye ediyorum hocamı. Iyi ki varsınız hocam.

Uzm.Dr.Hayrudin ALİBAŞİÇ

Hayrudin hocaya genel kontrol amaçlı gittim. Geriye dönük tüm doktor muayenelerimi detaylı inceleyerek sağlık geçmişimle ilgili kapsamlı bir değerlendirme yapması oldukça güven verdi. Daha sonra istediği tetkiklerin sonuçlarını da ayrıntılı bir şekilde anlatarak beni bilgilendirdi. Mesleki birikimi ve insani yaklaşımı son derece güven verici bir hekim. Kendisini tanımış olmaktan dolayı müteşekkirim.

Op.Dr. Hasan YILDIRIM

Sayın hocam eşimin ve ailemden 2 kişinin ameliyatını gerçekleştirdi, ayrıca gönderdiğimiz aile dostlarımızında memnun kaldığı mesleğinde çok başarı olan hocama teşekkür ederiz.

Prof.Dr. Servet TÜNAY

Kızımın bisiklet kazası sonucu büyüme kemiği ve eklem içi kemiği kırıldı, eşimin arkadaşı Osman Bey vesilesi ile hastaneyi belirledik ve Sayın Servet Tunay Hocamızı bulduk. Hocamızın bize babacan yaklaşımı ve bilgi donanımı ile zorlu bir süreci kolaylıkla atlattık. Servet Hocamız ile birlikte Başhekim Erden Hoca ve Özgür Hocanın katılımıyla güç bir ameliyatı çok başarılı geçirdik, hocalarımızın emeğine sağlık. Servet hocam ameliyat sonrası süreçte kızım ile bıkmadan usanmadan her seferinde detaylı bi şekilde durumunu izah etti ve yapması gerekenleri tek tek anlattı. Yaradanın bi mucizesiydi Servet Hoca bizim için, çok şükür güzel bi ameliyat geçirdik ve sonrasında da kolaylıkla atlatacağımıza eminim çünkü hocamız her zaman yanımızda olduğunu bize hissettirdi. Sevgili Hocam Allah sizden razı olsun, hayatınız boyunca güleryüzünüz sizi hiç bırakmasın, sizin ile karşılaştığımız için Allah?a şükürler olsun. 100.Yıl Hastanesi yönetimi ve personeline de samimi içten ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle? Allah tüm hastalara acil şifalar versin.

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Bir hekim olarak başka hekim arkadaşlarımın da önerisiyle Fatih hocama septoplasti+rinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi sol pasajdan hiç nefes alamazken şuan gayet iyi alıyorum. Sayesinde nefes aldığımı hissettim:) estetik olarak da eskisine göre çok daha iyi bir görüntü oluştu. Ellerine sağlık Fatih abi:) İlgi alaka zaten süper.. Teşekkür ederim.

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Sayın Fatih Arslan hocama kulağımdaki bir rahatsızlık nedeniyle gittim. Kendisi detaylı bir şekilde muayene edip tüm sorularımı ayrıntılı olarak cevapladı. Hocama göstermiş olduğu ilgi ve tıbbi özen için teşekkür ederim. Kendisi Yüzüncü Yıl Hastanesi için büyük bir değer.

Prof.Dr. Fuat TOSUN

2021 Nisan ve 2021 Ağustos aylarında Fuat hocama her iki kulaktan timponaplasti ameliyatı oldum.Mesleğinde çok başarılı, nazik ve özverili bir hekim. Onun sayesinde sağlığıma kavuştum. İşinin uzmanı ve çok iyi bir insan.Tüm emekleri için minnettarım. Her hastaya şiddetle tavsiye ederim.

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ

Bu gün tanıştım ve muayene oldum çok ilgili ve alakalı mesleğinin hakkının veren bir doktor fevkalade memnun kaldım.Kendilerine teşekkür ederim.

Prof.Dr. Murat ÜNALACAK

Sayın Prof. Dr. Murat Unalacak , Sayın Hocamın tedavılerı, yöntemleri, güler yüzü, hastaya pozitif yaklaşımı ve en önemlisi değerli bilgi yüklü tecrübeleriyle çok daha iyi ve sağlıklıyım. Tanıdığım için mutlu olduğum muhteşem bır doktor. Iyı ki varsınız Sayın Hocam. Saygıalrımla

Prof.Dr. Servet TUNAY

Sayın Hocamız Pr.Dr.Servet TUNAY 17 Ağustos 2021 tarihinde sağ kalça total protez ameliyatımı gerçekleştirmiştir.Hastaneye yatış anından taburcu olduğum dakikaya kadar ilgi ve alakasını bizden esirgemeyen hocama binlerce şükranlarımı sunarım.Yaklaşımlarıyla sağlığın sadece bedenen değil ruhen ve fikren sağlamlık olduğunu gösterdi.Atatürk?ümüzün dediği ??Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz ??vecizesi hocamızda vücut bulmuş halidir.Ne kadar teşekkür etsek azdır hocam.Herşey için çok çok teşekkürler.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen