Sizden Gelenler

168 Yorum

PROF.DR.FATMA DEMİREL

Sayın Prof. Dr. Fatma Demirel Hocamı 3 aylık bebeğimi muayeneye götürdüğümde tanıdım. Kendim doktor olmama rağmen çok kaygılıydım. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra her hastalıkta kapısını çalacağız.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Yüzüncü yıl hastanesi de et küçültme ve kırık kemikleri alma ve kemik ve kıkırdak dokusu düzeltme operasyonu geçirdim Bu süreçte hep yanımda olan başta doçent doktorum Hayriye karabulut ve operatör doktor Fatih Arslan ameliyatımdan önce şu ve sonrasinda güler yüzlü hizmet anlayışıyla tecrübesini kapsamlı ve detaylı bilgi vermeleri ile bizi çok rahatlattı ve rahatlıkla oparasyon olmamı sağladı.ameliyatta anestezi uzmanı murat ve anestezi uzmanı Murat'a,tekniker Fırat ve tekniker Gizeme işlerinde iyi olmalarından dolayı 10 puan verip teşekkür etmek istiyorum herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla amaliyat olabilir ler hiç korkmadan çekinmeden iletişime geçebilirsiniz Allah emeği geçenlerden razı olsun inşallah selamlar saygılar sunarım

DOÇ.DR.METİN IŞIK

Metın beye eklem agrılarım ıcın gıttım Daha şikayetımı anlatırken tehşisi koydu.Sonuclarım cıkıncada dogrulamış oldu.Çok hastaneye gıttım kımse neden oldugu hakkında bur sonuca varamadı Metın beyın sayesinde ve tavsıye ettıgı ılaclarla agrılarım gectı.İyikı Metın bey gıbı ıyı ılgılı bılgılı bır doktorla tanıstım Her bı sıkıntım oldugunda cıkınmeden ararım ve yardımcı oluyor .

OP.DR.ELİF GÖZDEMİR

Elif Hocayı google yorumlarından bakarak bulduk. Bir tane olumsuz yorum yoktu. Bizde ilk kontrole buraya geldik. Eşimin panik atağı var. Elif Hocanın sakin güler yüzlü ve içten davranışları sayesinde eşim onun yanında çok rahat etti ve sorunsuz bir doğum gerçekleşti. Her şey için çok teşekkür ederiz. Saygılarımla...

OP.DR.BAHADIR SEYHAN

Bahadır Seyhan hocamı Gülhane askeri tıp akademisi bitirmiş hem asker hem doktor ve ismini duyduğumuz için 3 yıl önce uzun araştırmalarım sonucu Annemin protez ameliyatı için tercih etmiştik. Şimdi Yüzüncü yıl hastanesinde yeni görevi hayırlı olsun. Gerçekten ilgili, çözüm odaklı işinin ehlidir.

OP.DR.BAHADIR SEYHAN

Ortopedinin duayeni Bahadır hocamızla 2 yıla yakın zaman öncesinde tanıştık. Babamın evimizin çatısından düşüp bacağını kırmasıyla bir enkaz halinde Ankara ya getirip Bahadır Hocanın bizi karşılamasıyla ve gece babamı ameliyata alıp bir vazo gibi kırık bacağını düzeltmesiyle her şey yoluna girdi. çok zor günler geçirsek de Bahadır Hocanın motivesi ve itinalı tedavisiyle her şey daha da güzel oldu. Su an babam daha iyi. Yeniden basabiliyor. önümüzdeki süreçte daha da iyi olacak hocamızın sayesinde. teşekkürlerimizi sunarız sevgili Bahadır Seyhan..

DOÇ.DR.MEHMET KAYRAK

Babamda daha önce kalp rahatsızlığı ve şikayeti olmamasına rağmen rutin kontrolde çektirdiğimiz EKG de şüphelendiği durumun ardından hemen EKO ve EFOR testleri yaparak gördüğü problemler hakkında bizleri en doğru şekilde bilgilendirip ANJİYO planladı. Testlerde gördüğü sıkıntının ne derece önemli olduğunu Anjiyo ya girince daha iyi anladık. Aynen şüphelendiği gibi ana damarda (LAD) %95 tıkalı çıktı. Diğer damarlarda da yüzde 90 üzerinde tıkanmalar mevcuttu. Aynı ana damarın 4 farklı bölgesinde tıkanma olduğu için Kalp Damar Cerrahları BAYPASS ile durumun düzelemeyeceğini belirttiler. Bunun üzerine değerli hocamız 2 saati aşkın süre büyük bir titizlikle 4 ayrı bölgeye STENT takarak tüm tıkanıkları açtı. İşlem esnasında ayrıca birçok kez balon ve telle de damarlara müdahale edildi. Bu işlemin ne kadar zor ve profosyonellik gerektirdiğini danıştığımız diğer KVC ve Kalp doktorları da söyledi. Bu derece zor bir işlemi başarı ile gerçekleştiren Mehmet Kayrak hocamıza müteşekkiriz. Tabi bu meşakkatli işlemin konforlu bir şekilde gerçekleşmesi bizi ayrıca mutlu etti. Çünkü ANJİYO koldan girilerek yapıldı. Babam işlemden yarım saat sonra ayağa kalktı yemeğini yiyebildi. Ailecek kendisine ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. El becerisinin ve tecrübesinin yanında hasta iletişimi ve bilgilendirmesi çok iyi olan Mehmet Kayrak hocamızı gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederiz...

PROF.DR.ENGİN GÖNÜL

Eşim 4 yıldır boyun ağrısı,kol ve omuz ağrısından hayatı alt üst olmustu. Boyunda C4-5-6 sorunu vardi Çok hastane gezdik, ameliyat riskli ve felç kalirsin dediler, algoloji gördük çare olmadı, her türlü tedavi ve alternatif tıp gördük çare olmadı. 100.yil Hastanesi'nde bulunan prof.dr. ENGİN GONUL hocamız bizi tetkik ve inceleme sonunda kurtulup normal yaşama donecegimizi söylediğinde şaşırdık. Ameliyat günü belirlendi ve 30 Aralık 2020 tarihinde ameliyata girip çıktık. Ameliyat sonrası ALLAHIN izni ile ENGİN hocamız bir mucize gerçekleştirdi. Allah ne muradı varsa versin, iyiki varsınız.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Yaklaşık bir ay önce burun eti kucultmesi ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Kendinden emin net konuşan güven veren bir hoca

DOÇ.DR.EMİN MADEN

Ismi gibi kendinden emin bir şekilde teşhis koyan ve ayrıntılı bilgilendirmesi ile harika bir doktor. Kendisine cok tsk ederim.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen