Sizden Gelenler

178 Yorum

OP.DR.HASAN YILDIRIM

ALLAH RAZı olsun. Hasan amcam sayesinde şuan sağlığım cok güzel şükürler olsun. Rabbim sizden razı olsun inşallah.

PROF.DR.ENGİN GÖNÜL

Çok zor bir anımda hocamla karşılaştım. Mikrocerrahi yöntemiyle bel fıtığı ameliyatı oldum. Bir gün sonra yürüdüm ve taburcu oldum. Tüm ağrılarım geçti. 3. gündeyim çok rahatım. Hocama minnettarım.

OP.DR.HASAN YILDIRIM

Mesleğinde çok başarılı çok bilgili. çok memnun kaldık Allah razı olsun

PROF.DR.FERHAT ÇATAL

Size minnettarız Ferhat Bey. Hiçbir şey yemek istemeyen, yese de kuş kadar yiyen oğlumuzun öğün porsiyonları 2 kat arttı. Size ilk geldiğimizde bebeğimiz 10500 gramdı, şu an 13300 gram. Bi anne olarak çok üzülüyor ve yıpranıyordum. Kaç tane hekim gördü ama sizinle bi yol alabildik. Sayenizde ben de mutluyum, bebeğim de. Meslek hayatınızda dilerim tüm güzellikler sizinle olsun.

UZM.DR.FATİH ARSLAN

Ben 22 yaşındayım yıllarca burnumda tıkanıklık vardı. Burnumdaki eğrilik sebebiyle oluşan tıkanıklık için tedaviye gittim ve ameliyat olmam kararlaştırıldı. Hem burun içi tıkanıklığım gitti hem de estetik olmuş oldum. Sonuçtan aşırı derecede memnunum yapılan teknik biraz daha farklı bir teknikmiş ve ömürlük çökme eğrilme yapmazmış. Hocamızın ellerine sağlık kendilerinden çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.

UZM.DR.FATİH ARSLAN

Hocamıza birçok defa muayene olduk.kendisi hakikaten mesleği ile ilgili son gelişmelere vakıf, aydınlatıcı, Güler yüzlü beyefendi bir insan. Teşekkür ederiz..

UZM.DR.HAYRUDİN ALİBAŞİÇ

Merhabalar , çok değerli ve bilgili bir uzmana sahipsiniz kıymetini biliniz, Saygı ve sevgilerimle.

DOÇ.DR.NAİL ERSÖZ

İnsana güven veren rahatlatan bir hekim.Tanidigima çok memnun oldum.Allah herkesi böyle ilmini bilen ve insani iletişimi iyi olan insanlarla karşılaştırsın.Hayat boyu mutlu huzurlu olmasını dilerim.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Kulak Burun Boğaz doktor Fatih Arslan hocama bademcik ameliyatı oldum ilgisi alakası çok iyiydi ilk ameliyatım olduğu için endişelerim vardı bana ameliyat sonrası neler olacak nasıl yapılacak neler yaşayacağım herşeyi çok ilgili bi şekilde açıkladı. Allah razı olsun ondan hiç bi şikayetim yok.

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur Beyi tesadüf eseri bulduk.Kanama şikayeti ile gittiğimde öyle sakin konuştu ve öyle güzel ilgilendi ki herşeyi tek tek bıkmadan anlattı. Eşimle birlikte gerçekten çok memnun kaldık. Fikrini almadan hiç bir işleme kalkışmayın derim. Yanında bulunan hemşire hanıma da teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen