Sizden Gelenler

260 Yorum

Op.Dr. Elif GÖZDEMİR

Tüm yoğunluğa rağmen , hiçbir randevu saatini atlamayan ,bekletmeyen çalışma arkadaşı Hatice Hanım ile birlikte güler yüzünü bizden esirgemeyen Dr.Elif Gökdemir'e verdiği güven ve kaliteden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Op.Dr. Bahadır SEYHAN

8 MAYIS 2021'DE ELİMİN İŞARET VE BAŞ PARMAĞIMIN TARAK KEMİKLERİNDE KAZARA DERİN KESİ OLUŞTU. HOCA AMELİYAT ETTİ. TENDONLAR YERİNE DİKİLDİ ,KEMİKLER PANEL VİDA VE TEL İLE SABİTLENDİ. GEREKLİ DİĞER CERRAHİ MÜDAHALELER DE YAPILIP KUSURSUZ BİR DİKİŞLE İŞLEM TAMAMLANDI... EĞİTİMCİYİM, KALEM TUTUYORUM, ELİMİ KULLANIYORUM, DİKİŞ İZLERİM DE NEREDEYSE BELLİ BİLE DEĞİL. BAHADIR BEY ESPRİLİ DİLİYLE VE MUAZZAM MESLEKİ BİLGİSİYLE ÖRNEK BİR DOKTOR... DİLEĞİM GENÇ DOKTOR ADAYLARI DA BİLGİSİNDEN YARARLANIR..

Prof.Dr. Engin GÖNÜL

İçimden gelenleri yazmaya kalksam sanırım sayfalar yetmez gittiğim sayısız beyin cerrahlarının başından savıp cesaret edemediği bel fıtığı ameliyatını gayet profesyonel olarak yaparak çektiğim onca yıllık ızdıraba son veren hocama teşekkür kelimesi az kalır Gerek hocama gerekse her sorumuza güler yüzle sabırla cevap veren İlknur hanıma ve tüm hastane çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem azdır haklarını ödeyemem gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz kesinlikle başka bir doktor aramayın hiç korkmayın emin ellerdesiniz .

Doç.Dr. Metin IŞIK

Alanında uzman harika bir kişilik. Sedef romatizması hastalıgı mı tedavi eden mükemmel insan

Doç.Dr. Yusuf YEŞİL

21.09,2021 Tarihindeki 2inci ziyarettimdede çok yardımcı oldu. Tek kelime süper bir insan. Herşey için Teşekkürler

Doç.Dr. Metin IŞIK

Mesleki bilgi ve tedavi yöntemleri, teşhisleri muazzam ve en önemlisi mütevazi olması şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla.

Doç.Dr. Yusuf YEŞiL

Yusuf Hocam' a üst solunum yolu enfeksiyonu için muayene oldum.Muayene ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, kolaylıklar diliyorum.Hastaların sizin gibi doktorlar ile karşılaşması dileğiyle......

Prof.Dr. Fuat TOSUN

Keşke daha fazla yıldız olsaydi da verebilseydim hocama işinde o kadar başarılı bir hekim ki burada kelimelerle anlatmakla yetmez. Alanında uzman tatli dili ve teşhis koymada oldukça yetkin ve başarılı. Ayrıca konuşmalarıyla da insanı gayet sakinleştiriyor hastalık hakkında moral motive edici bir üslubu var herkese şiddetle tavsiye ediyorum hocamı. Iyi ki varsınız hocam.

Uzm.Dr.Hayrudin ALİBAŞİÇ

Hayrudin hocaya genel kontrol amaçlı gittim. Geriye dönük tüm doktor muayenelerimi detaylı inceleyerek sağlık geçmişimle ilgili kapsamlı bir değerlendirme yapması oldukça güven verdi. Daha sonra istediği tetkiklerin sonuçlarını da ayrıntılı bir şekilde anlatarak beni bilgilendirdi. Mesleki birikimi ve insani yaklaşımı son derece güven verici bir hekim. Kendisini tanımış olmaktan dolayı müteşekkirim.

Op.Dr. Hasan YILDIRIM

Sayın hocam eşimin ve ailemden 2 kişinin ameliyatını gerçekleştirdi, ayrıca gönderdiğimiz aile dostlarımızında memnun kaldığı mesleğinde çok başarı olan hocama teşekkür ederiz.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen