Sizden Gelenler

339 Yorum

Doç.Dr. Erden KILIÇ

Diz ameliyatımı yapmıştı başka bir hastanede görevli iken. Diyebilirimki doktor gibi doktordur. Güler yüzlü ilgili ve bilgilidir. Zaten kendisinin hastasına yaklaşımı ve bilgisi sizi hayran bırakmaya yeterde artar. Çok teşekkür ederim tekrar kendisine.

Prof.Dr. Ferhat ÇATAL

Doktor ferhat beyden Allah bin kere razı olsun. Olması gerektiği gibi işini yapan, çok efendi bilgili donanımlı birisi. Az bütçemiz ile gittik ama sonucu cok kısa sürede aldık Bi iznillah. 2 yaşında ki oğlumuzun geçmeyen bronşit ve geniz akıntısı şikayeti vardı. Diğer özel ve devlet hastaneleri hava ilacı verip gönderiyordu. Boşuna boşuna bu pahalılık ve enflasyonda çok para harcadım zor duruma düştüm. Ferhat hocam durumun alerjik olduğunu tespit etti ve ilaç ile tedaviye aldı. Bir kaç gün içinde evladımız uykusunu uyumaya başladı akıntısı ve hirlamasi gitti. Bir baba olarak çok mutlu oldum ve çok dua ettim. Kendisi para pul olaylarını aşmış dünya da böyle insanlar da kalmış diyeceğiniz bir insan.

Op.Dr. Engin YALÇIN

İlgili Bilgili İzah edici Sıcak kanlı Başarılı bir hekim?

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Operatör doktor Fatih Arslan hocamıza burun tıkanıklığı şikayeti ile başvurdum. Aynı zamanda burnumda şekil bozukluğu da vardı. Harika bir ameliyat ile hem nefes alma problemim çözüldü hem de son derece güzel estetik görünümlü bir burnum oldu. Ameliyat sonrasında neredeyse hiç ağrım olmadı. Herkesin korktuğu tamponu 30 saniyede ağrısız çekti. Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi alaka ile gönüllerimizi fetheden hocamıza sonsuz saygılarımızı sunuyorum.

Op.Dr. Hasan YILDIRIM

Hasan hocam babamı diz protez ve trafik kazası sonucu ayrı seferlerde iki kez ameliyat etti 80 yaşında ve sakat kalır dedikleri babam çok şükür genç delikanlı gibi yürüyor bağdaş kuruyor diz çöküyor Allah razı olsun çok iyi bir doktor

Uzm.Dr.Ramazan CİVELEK

Ramazan hocam, soğuk algınlığı sikayetiyle geldiğim hastanede kalp krizi geçirdiğimi teşhis eden,anjiyoma kadar takip eden,samimi,guleryuzlu,candan,bilgisiyle beni hayata döndüren doktorumdur. Kendisine çok teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Fatih Bey geçen sene burun ameliyatımı yaptı. Bu sene de 1 ay önce eşimin burun ameliyatını yaptı. Arkadaşım ve arkadaşımın kardeşini de ameliyat olmak için kendisine yönlendirdik. Biz yapılan ameliyatlardan memnunuz. Fatih Bey hastasıyla ilgilenen, sorularını cevapsız bırakmayan, hala görüşme sağladığım, soran olduğu zaman güvenerek yönlendirdiğim bir doktor.

Op.Dr. Fatih ARSLAN

3,5 yaşında oğlumun gece nefes almakta zorlanma ve sık sık hasta olma şikayeti ile Fatih beye randevu oluşturdum . Gerek muayene ve gerekse tedavinin devamındaki açıklayıcı konuşmaları sonucunda geniz eti ve bademcik ameliyatı olmaya karar verdik. İnanılmaz bir şekilde oğlumun gece sık sık uyanma ve horlamaları bitti, iştahı açıldı. Çok memnun kaldık. Herkese de öneririm . Varolun Fatih hocam , iyi ki varsınız , sizlere minnettarız

Uzm.Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah Hanım'dan yakın bir dostumun tavsiyesi üzerine terapi almaya başladım. Uzun süredir anksiyete bozukluğu yaşamakta ancak bir türlü çözüm bulamamaktaydım. Farah Hanım ile çok kısa sürede bu rahatsızlığımı yendim ve hayata dair çok büyük bir farkındalık kazandım. Danışanlarıyla bu kadar ilgili bir psikolog daha tanımadım. kendisini terapi almak, hayat kalitesini artırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Uzm.Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamla olan terapi seanslarımız boyunca beni anladı dinledi,önyargısız ve tarafsız bakış açısına hayran kaldım.Yüzyüze başladığımız terapilere online terapi olarak devam ettim.Online terapiden inanılmaz fayda gördüm ve kendimdeki olumlu değişimleri sadece ben değil çevremdeki birçok insanda farketti.Birçok farklı teknik ve klinik ölçekler seans sırasında uygulandı.Seans dışında da Farah hocama sormam gereken bir durum olursa mesai saatleri içinde kendisine telefonla ulaşabildim.Kaygılarımla baş etmemi sağlayan, beni gerçekten anlayan dinleyen ve farkındalığımı arttırarak bana bu yolda ışık tutan Farah hocama çok teşekkür ederim.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen