Sizden Gelenler

289 Yorum

Op.Dr. Bahadır Seyhan

Kalca protezi ameliyatımi yapan op.dr.Bahadır Seyhan hocayı tanımış olmak benim icin bir keyif oldu.işinin ehli mukemmel iletişim kuran hastayı rahatlatan vedeesprili bir kisiligesahip hocama tesekkurü bir borc bilirim.selam ve sevgilerimle meslek hayatında başarılar diliyorum

Prof.Dr. Fatma DEMİREL

Fatma hocam ile 2020 kasım ayında oğlumun doğumu ile yollarımız kesişti. Doğum sonrası daha 3 günlükken kontrole getirdik. Hem doğum sonrası kontrollerde hem de doğuştan olan kalp sorunumuzda bizlere çok yardımcı oldu. Daha sonrasında 4 yaşındaki kızımı da ona götürdüm. Bilgisi, ilgisi anlayış ve sabrı ile tereddüt etmeden çocuklarımı götüreceğim Ankara da ki yegane doktorumuzdur. Kendisi hem çocuklara hem de ailelere olan davranışlarıyla örnek alınması gereken biridir.

Eşimin nefes sorunu nedeniyle mahallemizde bulunan 100.Yıl Hastanesi kardiyoloji bölümüne gittik. Eşim tesadüfen Doç. Dr. Mehmet Kayrak'a muayene oldu. Yapılan tetkikler sonucu anjiyo yapılmasına karar verildi. Eşimi uzun zamandır kaçtığı bu anjiyoya, Dr. Mehmet Kayrak sakin, mantıklı, görseller üzerinden yaptığı anlaşılır açıklamaları ile ikna etti ve dün başarılı bir anjiyo yapıldı. Çok şükür sonuçlar da iyi çıktı ve mutlu bir şekilde hastaneden ayrıldık. Yaklaşık 10 gündür yapılan tetkikler, görüşmeler, başka servislerin tanıları vs rahat bir şekilde oldu. Eşimi anjiyo yaptırmaya güven verici bilimsel açıklamalarıyla ikna eden, anjiyoyu başarıyla gerçekleştiren, her zaman saygılı ve kibar davranan Doç. Dr. Mehmet Kayrak'a ve işinin ehli ve güler yüzlü Yasemin hemşireye çok çok teşekkür ederiz.

Prof.Dr. Fatma DEMİREL

Fatma hocamı 2020 yılında oğlum 2 aylıkken tanıdık çok naif güleryüzle bir doktor ben çok panik bir anne olmama rağmen son derece sabırlı , anlayışlı olan doktorumuzu iyiki tanımışız.şimdi yeniden bir bebeğim oldu ve güvenerek yine yolumuza her daim fatma hocamızla devam edicez.

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ

Babam için gittik. Baştan itibaren ilgisi alakası çok iyiydi. Anjiyosu gayet başarılıydı. Sürecin sonrasında yaptığı ve yapmadığı her şeyi ne sebeple yaptığını ya da yapmadığını açıklayarak karşı tarafta soru işareti bırakmamak için ekstra özen göstermiştir. Tekrar teşekkür ederiz.

Uzm. Dr. Murat Aslantürk

Ameliyathaneye girinceye kadar endiseliydim ancak.bir ameliyat bukadar keyifle hazırlanır sevgili hocama binlerce teşekkürler

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ

Tedavi süresinde bizi sabırla dinleyip derdimize derman olduğunuz.. İşinize olan saygınızdan hemşireniz yasemin hanımdan herseyden cok memnun kaldık teşekkürler..

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ
 

Annem için geldik anjio işlemimiz çok başarılı geçti herşey için teşekkür ederiz hocamızın ellerine saglık...

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ

Hocamız için Konya'dan geldik hersey için çok teşekkür ederız?ilgi alaka Güler yüzlülüğü ve işine hakimiyeti her zaman başkadır. anjio işlemimizi başarı ile yaptı ellerinize sağlık herşey için teşekkürler..

Prof.Dr. İbrahim YILDIRIM

Değerli hocamız İbrahim bey ameliyatimda ve ameliyat sonrasında gösterdiği ilgi, alaka için ve başarılı operasyonumda emeği için çok teşekkür ederim.Ekibi hastane çalışanlarının ilgisi güler yüzlü olmalarından da ayrıca çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen