Sizden Gelenler

495 Yorum

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Değerli hocam Op.Dr.Fatih ARSLAN Çok ilgili, açıklayıcı ve alanında çok başarılı bir doktor. Kulak kiri tıkanıklığı için gittiğimde ( 2 ayda bir kulak temizliği için giderim) her seferinde çok ilgili, özverili, güler yüzlü, samimi hasta için doktoruna güven çok önemli. Doktor kelimesinin yakıştığı bir hekimdir. Başarılarının devamını diliyorum.Kesinlikle herkese tavsiye ettiğim çok değerli bir hocam.

Prof.Dr. Ümit Hıdır ULAŞ

Hocama çok teşekkür ederim 84 yaşındaki annemle çok ilgilendi tanıyı koydu tedavisi iyigeldi

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Değerli hocam Op.Dr.Fatih ARSLAN a buradaki yorumlara bakarak gittim. Burnumdan nefes alamıyordum. Bir kaç farklı yerde ameliyat denmişti ama cesaret edememiştim. Hocama güvendim ve ameliyatımı oldum. Ameliyat sürecinde hiç ağrım olmadı. Plastik tamponların çekimi de son derece kolaydı. 1 haftada işime döndüm. İnanılmaz memnunum. Burundan nefes alma sorunu olan hastalara hocamı şiddetle tavsiye ederim. Hem kendisine hem de hastane çalışanlarına teşekkür ederim.

Uzm. Dr. Ramazan Civelek

Dr Ramazan beye ilk kez gittim sonuçlarımı göstermeye hastaya olan ilgisi bilgisine hayran kaldım mesleğinde uzman olduğunu gördüm çok teşekkür ederim

Doç.Dr. Nail ERSÖZ

değerli Nail hocamız annemizin ileostomi ameliyatını gerçekleştirdi. ameliyat öncesinde bize detaylarıyla her türlü bilgiyi verdi. derinlemesine tetkikleri bizzat yaptı. pozitif ve bilge yaklaşımı hem annemi hem bizi rahatlattı. annemin yaşı ve başka bir hastanede geçirdiği ameliyatın hemen ardından bu ameliyatı olması gerektiği için oldukça endişeliydik. ancak bilgisi, bilgiyi aktarımdaki hassasiyeti her an ulaşılabilir olması ,annemize ve bizlere insani vasıflarıyla yaklaşımı bizi rahatlattı. sonuç çok başarılı oldu. annem sağlıklı bir şekilde evde. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az... hekimliğindeki üstün becerisinin yanı sıra vicdanlı dürüst ve mesleğine gönülden bağlı çok düzgün bir İNSAN olmasından dolayı... Sizin gibi hekimlerin daha çoğalması dileğiyle...Sibel Sargut

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Fatih hocam çok mükemmel bir hekim yeğenim bademcik ve geniz eti ameliyatı oldu hiç bir problem yasamadi ayrıca uykusu düzeldi iyiki yaptimisiz kardeşim rinoplasti için düşünüyoruz instgram sayfasından fotoğrafları takip ettik birkaç kişiye daha sordum burunlari istedikleri gibi olmuş bu yüzden hep tercihimiz fatih hocam olacaktir

Op.Dr.Özgür Selim Uysal

Özgür Hocam ve ekibine çok teşekkürler. Anneciğimi acil servisten karşılayıp ameliyat sürecine kadar ilgiyle karşıladılar. Tüm ekibin ilgisi ve uyguladıkları tedavi o kadar yerinde ve zamanında oldu ki. Emeğinize sağlık.

Prof.Dr.Ümit Hıdır ULAŞ

Kan alma sonucu kolumda oluşan kasılmadan dolayı doktor beyde hasta hakları bölümünde Damla hanımın yardımlarıyla ücretsiz muayene oldum. Doktor bey çok ilgilendi, Emg çektirdi ve birşey bulamadılar.İlgilerinden dolayı Damla hanıma ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Prof. Dr. Ömer Çakır

Kan alma sonucu kolumda oluşan kasılmadan dolayı doktor beyde hasta hakları bölümünde Damla hanımın yardımlarıyla ücretsiz muayene oldum. Doktor bey çok ilgilendi ve ultrason istemi yaptı,birşey bulamadılar.İlgilerinden dolayı Damla hanıma ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Doç.Dr. Nail ERSÖZ

Babamın kasık fıtıği ve göbek fıtığı ameliyatını yaptı..tek kelimeyle mükemmel babacan, yardimsever, hastaya yakinligi, sohbeti muhabbetinizle iyi ki varsıniz nail hocam...rabbim sizin gibi değerleri insanların sayisini artirsin ins..

Yorum Yap
 
 
   
 

İletişim

 • Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 Çankaya / Ankara

Hastanemize; 
Kızılay Güvenpark’tan Kızılay – Çukuranbar minibüsü,
Söğütözü metro durağından 134 numaralı EGO otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

 

Hizmet Saatlerimiz

 • Pazartesi-Cuma:
  08:30 - 17:30 
 • Cumartesi:
  08:30 - 13:00
 • Acil Servis:
  7/24
 • Yatan Hasta Servisi:
  7/24

logo_beyaz

Özel Hastane Ankara Özel 100.Yıl Hastanesi