Sizden Gelenler

366 Yorum

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamız gayet ilgili ve tecrübeli bir psikolog ben çok memnun kaldım diğer hastalara da gönül rahatlığı ile öneriyorum

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamdan,kendimi özgüvenli hissetmeme,kaygı,anksiyete gibi sorunlarıma çözüm bulmak amaçlı terapi almaya başladım.Kendisi gerçekten çok başarılı bir doktor.İşini severek ve özenerek yapan biri.Beni dinlemesi,karşıma çıkan sorunlarla nasıl başa çıkabileceğim konusunda bana yardım etmesiyle beraber seanslarda yaptığımız hipnoterapi çalışmalarının bende değeri çok büyük.Farah hocamdan aldığım her seansın bana çok yardımı dokundu.Farah hocamı herekese içim rahat herkese tavsiye ederim.

Derdime derman olan canım hocam .iyi ki karşıma çıktınız çok teşekkür ederim .iyi ki varsınız.

Doç.Dr. Emin MADEN

Emin Hocama annem korona olunca gittik.Enfeksyonu vardi.Verdigi ilaçlarla enfeksyonu düştü.Cok iyi bir doktor olmasının yanında çok iyi bir insan.Ben anksiyetemden dolayı tedirgindim.Bastan itibaren verdiği güven,güler yüzü,ilgisi ile beni sakinlestirdi.Cok bilgili,çok zeki doktor ve aynı zamanda çok iyi bir insan.Kisacasi mükemmel.Iyiki tanıdık.

Doç.Dr. Emin MADEN

15.02.2022 günü ilk kez muayene oldum. Sıcak ve samimi Yaklaşımı güven verici ve üst düzeyde meslek etiği niteliklerini taşıyan hocama katkılarından dolayı teşekkür ediyorum

Uzm.Dr. H.Sema ATALAY ÇATAL

Hocamız işinin ehli çok iyi niyetli hastası adına elinden gelen herşeyi yapan çok başarılı bir doktor. Herşey için teşekkürlerimi sunarım sevgili hocama.

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Op Dr Fatih Arslan hocamıza burun estetiği ameliyatı oldum. Zor bir burnum vardı. Ameliyat öncesi gorusmemızde hocama guvendım. Ameliyatım da son derece başarılı gectı. Hıc agrım olmadı. Cok az morarmam oldu ve 3 gunde gectı. Ameliyat sonrası tum soru ve sorunlarımla yakından ilgilendi hocam. Ellerine sağlık hocam nice basarılı ameliyatlara inşallah.

Uzman Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamıza gerçekten çok teşekkür ediyorum. 10 yaşındaki kızımın kaygılarını çok iyi bir şekilde anladı. Sonrasında bunların çözülmesi konusunda yol gösterici oldu. Çok anlayışlı ve sabırlı mizacı sayesinde özellikle çocuklarla iyi ilişki kuruyor. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyorum.

Prof.Dr. Fatma DEMİREL

Fatma hocamızla iyi ki tanıştık. İkiz bebeklerimizi doğduğunda beri her zaman götürüyoruz. Kendisini çok seviyoruz. Çok anlayışlı , her sorumuza sabırla cevap veren , güleryüzlü , bebeklerle iletişimi çok iyi olan değeri bilinmesi gereken doktorlarımızdan birtanesidir. Aklımıza her ne takılırsa bugüne kadar sorduk . İyi ki varsınız Arven ve Derenin saygıdeğer doktoru :)

Op. Dr. Elif GÖZDEMİR Kadın Hastalıkları ve Doğum hocamıza geçen hafta muayene için gittim. O kadar memnun kaldım kı asla rahatsızlık çekmedim o kadar samimi bir hoca size ne kadar anlatsam azdır. Hayatta tanımış olduğum en iyi en güvenilir güleryüzlü doktorlardan biridir. Çok memnunum hastalarının psikolojisinde anlayan ve yardımcı olan bir doktor. Şiddetle tavsiye ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Her bayana tavsiye ederim. Saygılar.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen